SERCAN TUNAKİMDİR?

2000 İstanbul Doğumluyum. Ailem ile birlike İstanbul’da yaşamaya devam ediyorum. Lise eğitimimi Dr.Nurettin Erk Perihan Erk M.T.A.L Lisesinde bilişim teknolojileri bölümünden ağ sistemleri ve güvenliği alanından mezun oldum. Üniversite eğitimimi İstanbul Kültür Üniversitesinden Dijital medya ve pazarlama bölümünden ikincilik ile mezun oldum.

 

Meslek hayatıma 2016 yılında bilgisayar oyunlarını bırakıp işimi hobi haline getirerek başladım. J ilk sitemi 2016 yılında html ile alarkoservisim.com sitesini yaparak başladım. Çeşitli sektörlerde masaüstü ve web tabanlı yazılımlar geliştirerek kendimi geliştimeyi ve kendimi geliştirirkende tecrübe edinmeyi hedefledim.

 

2021 Yılında üniversite eğitimimin bitmesinin ardından pazaryerlerinde eticaret faaliyetlerine başladım.Fakat Türkiye pazarında üreticilerin ve toptancılarında pazaryerlerinde olmasından dolayı eticaret faaliyetlerimi askıya aldım.

SERTİFİKALARIM

Eğlenmeyi ve eğlenirken öğrenmeyiseviyorum bu nedenle 2013 yılında ilk YouTube kanalımı açtım. Aşağıda çeşitli etkinlik ve eğitimlerden kazanmış olduğum sertifikalarıma ulaşabilirsiniz.

DANIŞMANLIK HİZMETİ ALMAK İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇ!